Gdzie robić panoramy ?

Zdjęcia panoramiczne mają to do siebie ,że ich dobre wykonanie zależne jest od wielu czynników i ustawień. My dzisiaj postanowiliśmy zająć się miejscami które w imponujący sposób prezentują się na fotografiach panoramicznych. Jest na świecie wiele pięknych miejscy i zakątków które są prawdziwymi perłami natury. Rozlegające się na setki kilometrów stepy jak i również piękne wodospady mogą często sfotografować tylko szczęśliwcy którzy odwiedzają takie cudne krajobrazy. Wracając do naszych krajowych realiów to też mamy ciekawe widoki nawet za oknem których niedoceniamy. W Polsce znajduje się również kilka wodospadów, morze bałtyckie czy nawet nasze tatry które rewelacyjnie wychodzą na zdjęciach panoramicznych. Pamiętaj ,że nie musisz mieszkać w mieście które jest atrakcyjną turystyczną miejscowością aby wykonać parę ładnych fotek. Sam z doświadczenia wiem iż zachód słońca w tle z roztaczającą nie na klika set metrów łąką wygląda równie imponująco co zdjęcia wykonane w egzotycznych zagranicznych krajach. Warto wykorzystać naturalne światło, które daje nam nasza matka natura. Las w popołudnie nie wygląda ekscytująco, lecz kiedy dodamy do niego mgły o zimnym poranku nagle nasze zdjęcie otrzymuje jedyną w swoim rodzaju duszę.

Tak więc podam ci kilka fajnych miejsc o zrobienia swojej pierwszej sejsji panoramicznej:

  • zabudowania mieszkalne z daleka
  • zachody słońca
  • akweny wodne
  • zjawiska rzadko występujące w przyrodzie takie jak tęcza
  • góry

Wykorzystaj swoją pomysłowość i skorzystaj z elementów ,które masz do dyspozycji w swojej okolicy. Jeśli jesteś chętny do dodaj siebie do katalogu na naszej stronie widocznego po prawej stronie witryny. Możesz skorzystać z miejsc które zaproponowałem Ci powyżej. Ja sam takie miejsca uważam za godne umieszczenia na papierze fotograficznym. Jeśli twoje chęci są duże i obraz do sfotografowania piękny to w wykonaniu takiego zdjęcia nie przeszkodzi ci nawet nie najlepszej klasy aparat. Sam z doświadczenia wiem, że ku mojemu zdziwieniu ładny krajobraz dobrze prezentuje się nawet na panoramie wykonanej telefonem komórkowy. To wszystko co chciałem poruszyć w dzisiejszym artykule. Mam nadzieję że weźmiesz sobie moje rady do serca i stworzysz zniewalającą fotografie panoramiczną.

Katalog

Prowadzimy spis osób prywatnych i firm zajmujących się świadczeniem usług fotograficznych. Ich strony internetowe oraz oferty zebraliśmy w naszym katalogu. Jeżeli świadczysz usługi fotograficzne możesz również do niego dołączyć.

Przejdź do katalogu

Ostatnio dodany wpis do katalogu:

Zdjęcia ślubne gdańsk

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdzie się dla ciebie najlepszy fotograf? Jestem w stanie zaproponować ci naprawdę wiele wartościowych propozycji, jeśli chodzi o fotografię ślubną, dlatego
więcej

COPYRIGHTS© 360photography.info 2010/2011

Właściciel strony ma wszelkie prawa do treści i grafiki - Kontakt