Fotograficzny katalog: Fotograf Kraków

Katalog > woj. małopolskie > Fotograf Kraków

Fotograf Kraków wpis #105

Witam, jestem fotografem i zajmuje się fotografią cyfrową. Od ponad trzech lat cyfrowa jest na chwilę obecną cząstką mojego życia, która codziennie daje o sobie znać. Wykonuje zdjęcia przede wszystkim znanych ludzi, przepiękne krajobrazy, wesela, Bierzmowania, modeli oraz wykonuje inne zdjęcia cyfrowe. Jestem świadomy jaka ważna rola spoczywa w mojej roli. Na prezentowanej stronie fotograficzne mogą państwo znaleźć moje najlepsze przykładowe fotografie. Pragnę zaprosić do częstego odwiedzania strony, głównie fotoblogu – umieszczam na nim mojej ostatnio zrealizowane sesje fotograficzne o tematyce portretowej. Zapewniam, iż każda współpraca ze mną owocować będzie świetnymi zdjęciami. Wszelkie chwilę, które utrwalam w postaci zdjęć będą świetną pamiątką na lata. Zapraszam fotograf Mariusz.

Województwo: Małopolskie

Zobacz stronę www: Fotograf Kraków

Wpis dodano 2011-12-16.

Miniaturka:

Dziś jest 2018-07-19 co oznacza, że wpis jest tu już 2407 dni.

Katalog

Prowadzimy spis osób prywatnych i firm zajmujących się świadczeniem usług fotograficznych. Ich strony internetowe oraz oferty zebraliśmy w naszym katalogu. Jeżeli świadczysz usługi fotograficzne możesz również do niego dołączyć.

Przejdź do katalogu

Ostatnio dodany wpis do katalogu:

Zdjęcia ślubne gdańsk

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdzie się dla ciebie najlepszy fotograf? Jestem w stanie zaproponować ci naprawdę wiele wartościowych propozycji, jeśli chodzi o fotografię ślubną, dlatego
więcej

COPYRIGHTS© 360photography.info 2010/2011

Właściciel strony ma wszelkie prawa do treści i grafiki - Kontakt