Fotograficzny katalog: Fotoreporter Szczecin

Katalog > woj. zachodniopomorskie > Fotoreporter Szczecin

Fotoreporter Szczecin wpis #53

Fotograf z 15 letnim doświadczeniem w fotografii prasowej, reklamowej i ślubnej poleca swoje wprawne oko i wiedzę zdobytą podczas pracy w Polsce i USA. Gwarantuję pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście do każdego zlecenia.. Na stronie także wirtualna galeria szczecińskiego fotografika G. Godlewskiego. Działy ze zdjęciami wykonanymi dla wydawnictw w latach 1995-2011. Na stronie między innymi zdjęcia reportażowe, aktorów, muzyków i polityków. Autorowi nie jest również obca fotografia ślubna, mody czy fotomontaż. Fotografie prasowe umierają zazwyczaj dzień po ich publikacji, postanowił więc uratować kilka swoich ulubionych zakładając tą stronę.

Województwo: Zachodniopomorskie

Zobacz stronę www: Fotoreporter Szczecin

Wpis dodano 2011-05-05.

Miniaturka:

Dziś jest 2018-07-19 co oznacza, że wpis jest tu już 2632 dni.

Katalog

Prowadzimy spis osób prywatnych i firm zajmujących się świadczeniem usług fotograficznych. Ich strony internetowe oraz oferty zebraliśmy w naszym katalogu. Jeżeli świadczysz usługi fotograficzne możesz również do niego dołączyć.

Przejdź do katalogu

Ostatnio dodany wpis do katalogu:

Zdjęcia ślubne gdańsk

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdzie się dla ciebie najlepszy fotograf? Jestem w stanie zaproponować ci naprawdę wiele wartościowych propozycji, jeśli chodzi o fotografię ślubną, dlatego
więcej

COPYRIGHTS© 360photography.info 2010/2011

Właściciel strony ma wszelkie prawa do treści i grafiki - Kontakt