Fotograficzny katalog: Krzysztof Ziętarski

Katalog > woj. pomorskie > Krzysztof Ziętarski

Krzysztof Ziętarski wpis #99

Zdjęcia wykonane w czasie ceremonii ślubnej to pamiątka dla pary młodej na całe życie. Między innymi z tego powodu powinny zostać profesjonalnie wykonane, tak by z przyjemnością wracać do nich po wielu latach. Jednym z fotografów, który wykonuje profesjonalne zdjęcia ślubne jest Krzysztof Zientarski, dla którego fotografia to pasja od wielu lat. Oprócz samej fotografii ślubnej Krzysztof Zientarski wykonuje zdjęcia reportażowe, rodzinne, na strony www czy zdjęcia z imprez firmowych. Ze wszystkimi dotychczasowymi pracami tego profesjonalnego fotografa można zapoznać się na jego stronie internetowej www.krzysztofzietarski.pl.

Województwo: Pomorskie

Zobacz stronę www: Krzysztof Ziętarski

Wpis dodano 2011-11-28.

Miniaturka:

Dziś jest 2018-07-19 co oznacza, że wpis jest tu już 2425 dni.

Katalog

Prowadzimy spis osób prywatnych i firm zajmujących się świadczeniem usług fotograficznych. Ich strony internetowe oraz oferty zebraliśmy w naszym katalogu. Jeżeli świadczysz usługi fotograficzne możesz również do niego dołączyć.

Przejdź do katalogu

Ostatnio dodany wpis do katalogu:

Zdjęcia ślubne gdańsk

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdzie się dla ciebie najlepszy fotograf? Jestem w stanie zaproponować ci naprawdę wiele wartościowych propozycji, jeśli chodzi o fotografię ślubną, dlatego
więcej

COPYRIGHTS© 360photography.info 2010/2011

Właściciel strony ma wszelkie prawa do treści i grafiki - Kontakt